0

SUPERLIGA KINE: Šenžen u dva minuta rešio pitanje pobednika, Hebei meč završio sa desetoricom

Objavljeno: 02.03.19 u 15:22

U uzbudljivom meču 1. kola Superlige Kine Šenžen je ubedljivo savladao Hebei sa 3:1, a gosti su meč završili sa igračem manje.
Možda rezultat ne pokazuje pravo stanje stvari na terenu, ipak, Domaći tim je iskoristio sve svoje šanse, a nesuđeni tim Milana Pavkova je u nervoznoj završnici dobio i isključenje.

Tokom prvog poluvremena napadali su i jedni i drugi, ali su odbrane dolazile do izražaja. Poveli su gosti u 38. minutu  strelac je bio Ajub El Kaabi, a vođstvo gostiju nije dugo trajalo. Već u 45. minuta je Norvežanin Ole Selnas doneo izjednačenje.

Iako je tokom većeg dela drugog poluvremena delovalo da će ekipe podeliti bodove domaći tim je u dva minuta rešio pitanje pobednika. Prvo je gol postigao Harold Presiado, a dva minuta kasnije u 86. ponovo se u strelce upisao Ole Selnas. U redove gostiju se posle prvog gola uvukla nervoza te je Jang Jang Jin meč završio ranije zbog drugog žutog kartona.

Šandong – Peking Rene  1:0 (0:0)