0

SERIJA A: Inter poražen od Kaljarija (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.19 u 22:48

Utakmica odigrana na Sardiniji otvorila je ovo kolo.

Da u taboru Neroazura ne vlada najbolja amosfera osetilo se i na večerašnjoj utakmici.

Oni su u 26. kolu poraženi rezultatom 2:1 od Kaljarija u gostima, a ovo je ujedno i prva utakmica od kada je Ikardiju oduzeta kapitenska traka. Već u 10. minutu utakmice domaća ekipa je imala izglednu šansu, a nakon dva minuta nakon toga i Darijo Srna bio je u prilici da zatrese mrežu, ali nije bio precizan.

Ipak, u 31. minutu nakon centaršuta Čigarinija pogotkom glavom je prednost domaćoj ekipi doneo Čepiteli. Nisu prestajali domaći sa napadima, a gosti su odgovorili u 38. minutu igre. Nakon centaršuta Naingolana, loptu glavom je u mrežu poslao Lautaro Martinez. Nije dugo trajalo slavlje navijača Intera, jer je nakon samo pet minuta Pavoleti poslao loptu iza leđa Handanovića i doneo novo vođstvo svojoj ekipi.

Očekivalo se da će u drugom delu gosti imati odgovor na ovakvu igru Kaljrija, ali ovo nije bilo njihovo veče.