1

PLS: Kaznena ekspedicija Aleksandra Stankovića demolirala Užičane, Metalac krenuo u ‘sedmoj brzini’

Objavljeno: 27.02.19 u 20:20

U poslednjem meču prvog prolećnog kola Prve lige Srbije Metalac je u Gornjem Milanovcu demolirao Slobodu iz Užica 7:0 (3:0).

Ako se po jutru dan poznaje, onda bi Metalac u borbu za ‘elitu’ mogao u ‘sedmoj brzini’. Četa mladog, ali sjajnog stručnjaka Aleksandra Stankovića pobedila je Slobodu iz Užica sa čak 7:0.

Koliko je tim iz grada kraj Despotovice bio nadmoćan dovoljno govori to da je sedam golova postigao za 60 minuta, a onda spustio gas i mirno priveo meč kraju.

Metalac je do prednosti stigao u 1. minutu kada je gol postigao Savić.  U 27. minutu domaćin je povećao prednost, a strelac je bio isti igrač. Do kraja prvog poluvremena gol za Metalac postigao je još Grbobić.

Goleadu čete Aleksandra Stankovića nastavio je Krstić pogotkom u 47. minutu, a samo četiri minuta kasnije bilo je 5:0, a gol je postigao Ješić. ‘Zlatni orlić’ Ilić je u 53. minutu pogodio za 6:0, da bi konačnih 7:0 postavio Đurić.