0

FOTO screenshot

PRIMERA: Brašanac sa Alavesom odoleo protiv svojih

Objavljeno: 17.02.19 u 23:10

Betis i Alaves su remizirali rezultatom 1:1 na kraju današnjeg programa 24. kola Primere.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Betis je poveo u 15. minutu preko Đovanija Lo Selsa. Hese je istrčao pred Pačeka, ali je golman Alavesa uspeo da odbrani njegov udarac. Lopta se od Pačeka odbila i pogodila jednog od defanzivaca tima iz Vitorije, zatim pala pravo pred Lo Selsa koji je uspeo da ubaci loptu u mrežu.

Nije puno vremena trebalo Alavesu da izjednači. Izveden je prekid sa skoro pola terena i lopta je otišla u kazneni prostor, a tamo je usledio pravi ‘glavomet’. Nekoliko igrača Alavesa je odigralo glavom, isto je učinio Navaro koji je dodao Maripanu a on uspeo da već tada postavi konačan rezultat.

Svih 90 minuta utakmice odigrao je srpski internacionalac Darko Brašanac koji u Alavesu igra kao pozajmljeni fudbaler iz Betisa.