0

SERIJA A: Milan uspeo da preokrene protiv Atalante, Pjontek nastavio da pogađa

Objavljeno: 16.02.19 u 22:16

Do nove pobede Rosoneri su stigli nakon preokreta.

Oni su savladali direktnog konkurenta za četvrtu poziciju koja vodi u Ligu šampiona, ekipu Atalante rezultatom 3:1.

Tim iz Bergama prvi dolazi do vođstva, kada je sa desne strane Iličić asistirao za Frojlera, koji je udarcem po zemlji uspeo da zatrese mrežu Donarume. Sve do kraja prvog dela dobro se držala ekipa Atalanta, a onda se gosti bude i pokazuju šta se može dogoditi u nastavku.

Krajem prvog dela igre Rodrigez je sa leve strane uputio centaršut, a Pjatek je sačekao loptu u kaznenom prostoru i poslao je u mrežu. Ovaj pogodak podigao je ekipu Đenara Gatuza, koja do preokreta dolazi u 55. minutu kada se lopta nakon centaršuta odbila do Čalhanoglua, a ovaj je sa oko 20 metara posalo pravu u mrežu.

Nisu stigli igrači domaćeg tima da se oporave od ovog gola, a već su primili još jedan. Čalhanoglu je izveo korner sa leve strane, a u skoku najbolji je bio Pjontek koji je loptu poslao u mrežu i tako ‘overio’ pobedu svog tima.