0

PRIMERA: Selta ‘razbijena’ na Balaidosu!

Objavljeno: 16.02.19 u 15:36

Ključan momenat jeste crveni karton za Budebuza, ali je i pre toga prednost bila na strani gostiju.

Levante je pobedio sa 4:1 Seltu na otvaranju današnjeg programa 24. kola Primere.

Inicijativa gostiju se isplatila već u 20. minutu kada su došli do prednosti. Rokina je odlično ubacio loptu između štopera Selte i poslao Moralesa samog pred golmana, što je on rutinski iskoristio. Ravno 20 minuta kasnije, Rokina je upisao novu asistenciju.

Ovoga puta iz kornera, Koke je bio najviši u skoku nakon centaršuta i zatresao mrežu.

Izuzetno loše otvaranje drugog poluvremena za Seltu, oštar start Budebuza nad Majoralom i direktan crveni karton. Ubrzo je Majoral iskoristio uspavanost Seltine odbrane, lepo proigrao Moralesa i rezultat je bio 3:0.

Mendez je na dva minuta do kraja utakmice smanjio sa bele tačke, a potom je konačnih 4:1 postavio Majoral već u sledećem napadu.

ŠPANIJA 1 – 24. KOLO

Eibar – Hetafe 2:2 (0:1)