FOTO screenshot

PRIMERA: Alaves prekinuo lošu seriju i nastavio borbu za Evropu

Objavljeno: 11.02.19 u 23:09

Nakon loše serije i tri poraza, došlo je vreme za trijumf fudbalera Alavesa.

Oni su pred svojom publikom u poslednjoj utakmici 23. kola savladali Levante rezultatom 2:0.

Do vođstva plavo-beli dolaze u 23. minutu, kada je na centaršut Džonija sjajno odreagovao defanzivac Lagardija i loptu posalo u mrežu. Na semaforu je ovaj rezultat stajao sve od finiša utakmice, a onda je u nadoknadi strelac kod prvog postigao drugi gol za svoju ekipu i time postavio krajnji rezultat današnje utakmice.

Imali su domaći igrači još nekoliko dobrih prilika, tako da je današnja pobeda mogla da bude i ubedljivija. U sastavu ekipe Alavesa, svih 90 minuta na terenu bio je srpski internacionalac i nekadašnji igrač Partizana Darko Brašanac.