0

‘U POBEDI SE NE PONESI U PORAZU SE NE PONIZI’: Sari odbio da se rukuje sa Gvardiolom (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.19 u 19:37

U derbiju 26. kola Premijer lige Mančester Siti savladao je Čelzi sa 6:0. Ceo meč ostaće u senci jednog detalja.
Navijačima Čelzija je dozlogrdilo, njihovi mezimci doživeli su pravi debakl na gostovanju u Mančesteru, gde je Siti za 25. minuta postigao četiri gola, a u nastavku meča još dva. Dosta grešaka gostujuće odbrane donele su ubedljivu prednost Sitiju.

Detalj o kome se dosta govori nakon meča jeste i potez Maurisija Sarija koji je odbio da se rukuje sa Pepom Gvardiolom. Nakon što je trener domaćih prišao i pružio mu ruku Italijan je samo nastavio do svlačionice.

Navijači su na društvenim mrežama još u poluvremenu krenuli u kampanju da uprava kluba smeni Sarija… gde ima dima, ima i vatre…

View this post on Instagram

FT: Man City 6-0 Chelsea @mancity thrash @chelseafc to return to the top of the PL table and there was no handshake for Pep at the final whistle… Sarri was straight down the tunnel! 😯