0

SERIJA A: Lazović asistencijom doneo bod Đenovi, Mihajlovića prečka sprečila da slavi (VIDEO)

Objavljeno: 10.02.19 u 14:47

Fudbaleri Bolonje i Đenove remizirali su sa 1:1 (1:1) u prvoj utakmici nedeljnog programa 23. kola italijanske Serije A.

Nakon pobede protiv Intera, Mihajloviću je malo nedostajalo da i u drugom meču na klupi Bolonje ostvari trijumf. Međutim, nije uspeo, iako mu je malo nedostajalo.

Njegov tim je poveo u 17. minutu kada je Destro savladao Radua.

Međutim, posle 16 minuta stiglo je izjednačenje i to posle asistencije Darka Lazovića. Odlično je centrirao i pogodio usamljenog Leragera koji je glavom poravnao rezultat na 1:1.

Ispostavilo se da je to bio konačan ishod, budući da više nije bilo golova, ali jeste nekoliko finih prilika. Najbolju je propustio domaći tim.

U 86. minutu je Danilo imao šansu da posle prekida donese sva tri boda Mihajlovićevom timu, ali je umesto mreže pogodio samo prečku i rezultat je ostao 1:1.