0

SERIJA A: Vučica lako sa fenjerašem, Kolarov i Džeko strelci! (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.19 u 22:34

Nije mnogo pokazala danas ekipa Kjeva protiv Rome.

Rimljani su rutinski ostvarili pobedu u Veroni rezultatom 3:0, te su preskočili Lacio na četvrtom mestu italijanskog šampionata.

U devetom minutu utakmice Stefan el Šaravi je na asistenciju Stivena N’Zonzija doneo je vođstvo gostima. Prednsot ‘vučice’ je duplirao Edin Džeko, nakon veoma dobrog solo prodora, kada je u 18. minutu igre, prošao nekoliko igrača domaće ekipe. Tačku na ovu utakmicu sedmim golom u sezoni postavio je Aleksandar Kolarov u 51. minutu. Kapiten srpske reprezetnacije sjajno je istrčao i dobio pas od Džeka, te pogodio mrežu.

Igrači Kjeva veoma malo je pokazala večeras, a treći poraz u poslednje četiri utakmice sve više ih vodi ka Seriji B. Svih 90 minuta na terenu je proveo Filip Đorđević, ali bez većeg učinka.