0

PREMIJER LIGA: Dva gola u zaustavnom vremenu za povratak Sitija na vrh (VIDEO)

Objavljeno: 06.02.19 u 23:00

Mančester Siti je u meču prvom meču 27. kola Premijer lige slavio na Gudison Parku protiv Evertona sa 1:0.

Pobedom nad Evertonom Mančester Siti se vratio na vodeću poziciji Premijer lige. Prvi gol na meču postigao je Emerik Laport u 47. minutu. Vođstvo Sitija uvećao je  Gabriel Hesus u 97. minutu.

Mačester Siti je bio dominantniji tokom meča, imali su gosti više prilika i kontrolu igre. Prvi gol Mančester je postigao u zaustavnom vremenu kada je iz prekida David Silva laserski pogodio Laporta, a on glavom poslao loptu iza leđa Džordana Pikforda.

Drugi gol Mančester Siti postigao nakon u sedmom minutu nadoknade, tačnije u 97.  Fudbaler koji je u igru ušao u drugom poluvremenu iskoristio je sjajan pas u prostor i izašao sam ispred golmana. Pikford je uspeo da reaguje, ali je Hesus sačekao odbitak i uvećao prednost na 2:0.