0

OZBILJNA KONKURENCIJA BORJANU: Popović paradom ‘skinuo’ penal – Rabotnički potom poveo, Vukanović izjednačio! (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.19 u 15:45

Crveno-beli danas igraju četvrtu kontrolnu utakmicu na pripremama u Turskoj.

Od specijalnog izveštača iz Beleka – Darko Noveski

Današnji rival izabranicima Vladana Milojevića je makednoski Rabotnički, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Nakon veoma zanimljivog prvog dela, najizgledniju priliku za vođstvo imali su gosti. Marko Jevtović skrivio je penal, ali je udarac Ilijoskog odbranio sjajni Zoran Popović. Rezervista je paradom ‘skinuo’ udarac i tako još jednom na pravi način iskoristio minute koje mu je dodelio Milojević.

(VIDEO:YouTube/HOT SPORT)

Nedugo zatim, Makedonci ipak dolaze do gola. Nakon kontre koja je krenula iz sredine, preko desnog krila je lopta stigla do Blaževskog, a on je uspeo da pogodi kontra ugao i donese prednost svojoj ekipi.

Međutim, nije se dugo čekalo na izjednačenje. Ebisilio je u 43. minutu izveo korner sa desne strane, a Vukanović je glavom sa prve stative spustio loptu u dalji ugao.