0

BUNDESLIGA: Frajburg u nadoknadi izvukao bod protiv Štutgarta (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.19 u 19:55

Bez pobednika okončana je utakmica na ‘Mercedes-Benz Areni’ u Štugtartu.

Domaća ekipa bila je veoma blizu trijumfa, ali su na kraju morali da se zadovolje bodom, pošto je meč okončan rezultatom 2:2.

Već na u uvodnim minutima gosti dolaze od prednosti. U četvrtom minutu utakmice na asistenciju Nilsa Petersena mrežu zatresao Haberer. To je bio i rezultat prvog dela meča, a trener domaćeg tima u nastavku ubacuje u igru Gomeza i Didavija i pokazuje kakve su mu namere u nastavku.

To mu se i isplatilo, pa u 75. golom Insue oni dolaze do izjednačenja. Samo osam minuta igre, upravo je Didavi preokrenuo rezultat. Međutim, drugi rezervista, Mario Gomez u samo četiri minuta dobio je dva žuta kartona i mora ranije u svlačionicu. Uspeli su gosti da isrkosite prednost igrača više i u četvrtom minutu nadonkade golom Niderlehnera dođu do boda.