0

PREMIJER LIGA: Milivojević uspešniji od Mitra i Markeca, ‘petarda’ Čelsija (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.19 u 18:40

Odigrano je još pet utakmica u okviru 25. kola engleske Premijer lige, a ljubiteljima fudbala u Srbiji najinteresantniji je bio meč između Kristal Palasa i Fulama.

Naravno, razlog je taj što su se u derbiju Londona sastali Kristal Palas i Fulam, a na suprotstavljenim stranama našli su se Luka Milivojević, odnosno, na drugoj Aleksandra Mitrovića, dok Lazar Marković nije bio u kombinaciji za ovaj meč budući da je tek stigao u redove tima sa Krejven kotidža.

Junak pobede domaćih je upravo Milivojević, koji je u 25. minutu iz jedanaesterca doneo vođstvo i na interesantan način proslavio taj pogodak, svoj sedmi u sezoni.

Kristal Palas je u potpunosti zaustavio igru Fulama i distribuciju lopti prema Aleksandru Mitroviću, koji se nije danas naigrao fudbala.

A svoj debi u novom timu imao je Mitši Batšuaji, koji je učestvovao u drugom golu Palasa u 87. minutu, tako što je šutirao snažno, a na loptu natrčao Šlup i sproveo je u mrežu za konačnih 2:0.

Čelsi je imao nekoliko kikseva koji bi mogli da ga koštaju u borbi za najviši plasman, ali je danas svu svoju snagu pokazao Hadersfildu.

A snage ima, posebno dolaskom Gonzala Iguaina koji je postigao dva gola na ovom meču, baš kao i Eden Azar, druga udarna igla u timu Maurisija Sarija.

Konačan rezultat postigao je Luiz u 86. minutu, za ubedljivih 5:0 u korist ‘plavaca’. Evo svih rezultata u dosadašnjim utakmicama 25. kola: