SERIJA A: Atalanta razbila Frozinone, četiri gola Duvana Zapate!

Objavljeno: 20.01.19 u 14:24

U bitnom trenitku ubedljiva pobeda za crno-plave koji se bore za Evropu.

Rezultatom 5:0 Atalanta je na gostaovanju savladala Frozinone.

Mario Pašalić je sa svoja dva sjajna centaršuta u prvom poluvremenu znatno doprineo da Atalanta ima prednost na pauzi. Sa desne strane je u 11. minutu uposlio Đanluku Manćinija, a potom u 44. minutu Zapatu nakon što je gostujući tabor propustio stopostotnu priliku.

Duvan Zapata je golom završio prvo, pa počeo drugo poluvreme. Igrao se 47. minut kada je postigao svoj drugi gol na utakmici. Kolumbijac je zaokružio het trik u 64. minutu i već tada se videlo da će Frozinone teško izbeći ubedljiv poraz. Za kraj, četvrtim golom na utakmici je Zapata postavio konačnih 5:0.

Zapata je nakon sjajne partije danas skočio na prvo mesto tabele strelaca Serije A koje deli sa Kristijanom Ronaldom pošto je i Portugalac do sada upisao 14 pogodaka.

ITALIJA 1 – 20.KOLO

Roma – Torino 3:2 (2:0)