0

FA KUP: Aleksandar Mitrović danas je tragičar, velika bruka Fulama! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.19 u 17:25

Engleski premijerligaš Fulam eliminisan je iz FA kupa od četvrtoligaša Oldama, a tragičar je Aleksandar Mitrović.

Fulam je u trećoj rundi FA kupa na svom ‘Krejven kotidžu’ dočekao Oldam i vodio je od 52. minuta golom Odoija, ali su gosti izjednačili u 76. minutu preko Suridža golom sa ‘bele tačke’.

Potom je penal dobio i Fulam u 84. minutu, a upravo tada je Ranijeri u igru uveo Aleksandra Mitrovića i dodelio mu da prvi kontakt sa loptom bude baš jedanaesterac.

To je uticalo na srpskog napadača koji je nezagrejan loše šutirao, golman ga je pročitao, a da sve bude gore po njega, četiri minuta kasnije stigla je kazna u vidu pobedonosnog gola za Oldam koji je postigao Lang.

Mančester siti nije imao nikakvih problema protiv Roterama kog je savladao sa 7:0, Votford je sa 2:0 bio bolji od Vokinga, a evo i ostalih rezultata utakmica od 15 časova:

Fulam – Oldam 1:2
Mančester siti – Roteram 7:0
Voking – Votford 0:2
Milvol – Hal 2:1
Preston – Donkaster 1:3
KPR – Lids 2:1
Šefild junajted – Barnet 0:1