FOTO screenshot

PRIMERA: Đirona i Levante remijem otvorili koli i nastavili da gledaju ka Evropi

Objavljeno: 04.01.19 u 20:52

Utakmica između Levantea i Đirone otvorila je 18. kolo španske Primere.

Meč je okončan bez pobednika rezultatom 2:2, a ekipa Levantea je utakmicu završila sa igračem manje.

Gosti su poveli na ovom meču pogotkom Portua u 31. minutu igre, a to je bio ujedno i rezultat kojim se otišlo na odmor nakon prvih 45 minuta. Nakon 15 minuta igre u nastavku Morales je doneo izjednačenje. Međutim nedugo zatim, ekipa Levantea ostala je sa deset igrača na terenu jer je Postigo dobio crveni karton.

Nisu gosti dugo čekali da to kazne, pa do nove prednosti oni dolaze u 72. minutu kada je mrežu zatresao Garsija. Kada se činilo da je tu kraj i da će Đirona doći do novih bodova u borbi za plasman u neko od evropskih takmičenja Koke je u 86. minutu postigao gol i doneo bod Levanteu.