0

PREMIJER LIGA: Greška odlučila pobednika – ‘Lisice’ udavile i ‘karamele’ i navijače…. (VIDEO)

Objavljeno: 01.01.19 u 15:27

U jednoj od najnezanimljivijih utakmica u poslednje vreme, fudbaleri Lestera savladali su Everton rezultatom 1:0 u prvom ovogodišnjem meču Premijer lige rezultatom 1:0.

Doduše, nije da nije bilo prilika, pošto je Everton mogao u 12. minutu preko Ričarlisona da povede, ali je volej bio neprecizan, potom je Džondžon Keni pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa, i to je bilo sve od uzbuđenja u prvom poluvremenu.

U drugom delu meča nastavio je Everton sa inicijativom, ali gola nije bilo do 58. minuta i greške Majkla Kina, koji je dopustio da mu Rikardo Pereira oduzme loše primljenu loptu, uputi pas ka Džejmiju Vardiju što je napadač „lisica“ bez ustezanja iskoristio i pogodio za 1:0.

Mogli su i do 2:0, ali Hari Megvajer nije uspeo da osigura pobedu u sam smiraj ovog izuzetno neinteresantnog dvoboja.