0

FOTO screenshot

PRIMERA: Sevilja spasila bod u nadoknadi vremena

Objavljeno: 23.12.18 u 18:22

Iako se Sevilja bori za titulu, protiv Leganjesa je imala veoma težak meč, kako zbog vrućeg gostovanja, tako i zbog dešavanja na terenu.

Ekipa iz Andaluzije je na ovo gostovanje stigla uz dosta turbulencija, jer navijači, pa i pojedini igrači protestvuju zbog mogućnosti da vlasnik Sevilje klub proda američkim investitorima, a sve to u važnom momentu ukoliko žele da ostanu u trci za najvišim plasmanom.

Međutim, već u petom minutu Vesga je šokirao goste i postavio im dodatan teret pred nastavak meča.

Šta tek reći na crveni karton koji je Vaskez dobio krajem prvog poluvremena i tako ostavio Sevilju sa desetoricom na terenu u ostatku utakmice.

Međutim, Sevilja se nije predavala i napadala je ka golu domaćina. I Leganjes je posustao tek u nadoknadi vremena kada je Ben Jeder ostao potpuno zaboravljen u petercu i glavom je poravnao na 1:1, što je bio i konačan rezultat.