0

PRIMERA: Nikada ne otpisujte Rajo, pogotovo na ‘Valjekasu’

Objavljeno: 23.12.18 u 20:30

U poslednjem meču 17. kola u španskoj Primeri, Rajo Valjekano je savladao Levante rezultatom 2:1 (1:0).

Rajo Valjekano do ovog kola imao je samo 10 osvojenih bodova, ali je na svom stadionu uvek neprijatan domaćin mnogim ekipama. Ispostavilo se i Levanteu.

Gosti iz predgrađa Valensije prvi put su kapitulirali u 23. minutu i to tako što je Tonjo postigao autogol za vođstvo Raja.

Odgovor je stigao tek u drugom poluvremenu. Ročina je bio strelac gola u 60. minutu kojim je najavio potpuno otvoren finiš, ali je sedam minuta kasnije već viđen odlučujući momenat.

Junak navijača na ‘Valjekasu’ postao je De Tomas koji je vratio prednost domaćima i, ispostaviće se, doneo im ključno vođstvo vredno tri boda.