0

BUNDESLIGA: Remi Hofenhajma i Majnca, pravo je čudo kako je viđeno samo dva gola

Objavljeno: 23.12.18 u 19:58

Dva gola viđena su u prvih 16 minuta i tadašnji rezultat ostao je na snazi do kraja meča.

Kako je samo uraganski počeo duel između favorizovanog Hofenhajma i nimalo uplašenog Majnca. Domaći su poveli u 11. minutu, a strelac je bio danas vrlo raspoloženi Demirbaj.

Ali nakon samo pet minuta igre stigao je odgovor gostiju koji su poravnali rezultat preko Matete i najavili goleadu do kraja susreta. Ali od nje nije bilo ništa.

Do kraja prvog poluvremena je moglo da bude najmanje još toliko golova na obe strane, ali je prosto neverovatno kako lopta nije htela u gol, pre svega Majnca.

Napadači Hofenhajma dugo nisu ovoliko promašaja imali na jednom meču, ali kako je meč odmicao tinjala je nada da će neka lopta ipak pronaći cilj.

Ali i pored toga što su imali 27 šuteva ka golu gostiju, 14 u drugom poluvremenu, rezultat je do kraja meča ostao ‘samo’ 1:1.