0

SERIJA A: Veteran Pelisije ‘sapleo’ Inter (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.18 u 20:01

Od 18 časova u Seriji A su odigrana dva meča, a u 180 minuta igre videli smo svega dva gola, oba u Veroni.

‘Neroazuri’ su gostovali na ‘Bentegodiju’, bili su na korak do slavlja, ali im je to zadovoljstvo oduzeo veteran Pelisije u nadoknadi vremena. Inter je iz svoje prve šanse i dobrog napada D’Ambrosija u 39. minutu preko Perišića postigao jedini gol na utakmici.

Posle toga Hrvat je imao dobru šansu u 45. minutu, ali je šutirao pored gola. Inter je do 2:0 mogao u 56. minutu, ali je Ikardijev dobar šut sjajno odbranio Sorentino. Dva minuta kasnije sa druge strane je veteran Pelisije imao šansu, ali je Handanović izašao kao pobednik. Kada su svi očekivali da Inter lagano završi posao, Stepinski je u 91. minutu glavom dodao loptu do Pelisije, a ovaj majstorski lobovao Handanovića za 1:1.

U drugom meču večeri Parma i Bolonja su igrali bez golova – 0:0. Konkretnije su bile nekadašnje ‘mlekadžije’, ali nedovoljno bolje da na kraju postignu jedan gol i slave. Bodom je na kraju bila zadovoljnija Bolonja.