0

SERIJA A: Krunićev treći gol u sezoni, ali je Fiorentina slavila na kraju

Objavljeno: 16.12.18 u 17:31

Dobro je počelo po Empoli, ali se nije tako i završilo.

Fiorentina je kod kuće porazila Empoli sa 3:1, dok su sa po 2:0 pobedili Sampdorija i Sasuolo.

Preko reprezentativca Bosne i Hercegovine je Empoli poveo. Asistent je bio najbolji strelac tima, Kaputo, koji je uputio ne toliko dobar pas u srce kaznenog prostora domaćina, ali je srećom lopta stilga do Radeta Krunića koji je doneo prednost gostima.

Međutim, u finišu poluvremena je Kevin Miralas na asistenciju Simeonea uspeo da donese izjednačenje svom timu. U 59. minutu se Simeone upisao i u strelce i tako je Viola stigla do preokreta, a konačnih 3:1 je postavio Dabo u 78. minutu.