0

PREMIJER LIGA: Fulam sve dublje tone, ‘čekićari’ se radovali na ‘Kotidžu’ (VIDEO)

Objavljeno: 15.12.18 u 20:32

Posle odigrane utakmice 17. kola Premijer lige jasno je da će Fulam teško uspeti da izbori opstanak u ‘eliti’.

Nadali su se navijači crno-belih da bi protiv Vest Hema njihov tim mogao do bodova spasa, ali su ‘čekićari’ pokazali da su daleko ozbiljnija ekipa i slavili su sa 2:0 (2:0).

Napadao je Fulam, stvarao šanse, ali je Vest Hem pogađao. Tako je najlakše opisati duel odigran na ‘Kreven Kotidžu’. Domaćin je zapretio već u 9. minutu kada je Kamara odlično šutirao, ali je Fabijanski bio na mestu. Kazna je usledila u 17. minutu kada je Anderson sjajno ostavio loptu za Snodgrasa, a ovaj pravom ‘bombom’ doneo vođstvo ‘čekićarima’.

Fulam je do izjednačenja mogao u 26. minutu kada je Mitrović šutirao glavom, ali pored gola. Samo minut kasnije šutirao je Kamara, ali je Fabijanski ponovo izašao kao pobednik. Nova kazna usledila je u 29. minutu kada je Čičarito sjajno glavom ostavio loptu za Antonija, a ovaj u situaciji jedan na jedan sa golmanom pogodio za 0:2.

Mitrović je novu šansu da vrati Fulam u igru imao u 60. minutu, ali je njegov pokušaj izblokirao jedan od defanzivaca Vest Hema. Gosti su mogli do 3:0 u poslednjem minutu meča, ali je šut Andersona zaustavio Serhio Riko.