0

PRIMERA: Valjadolid sa dva gola u gostima savladao Sosijedad

Objavljeno: 09.12.18 u 20:59

Ekipa Valjadolida odnela je sav plen sa ‘San Sebastijana’.

Oni su u sklopu 15. kola španskog prvenstva savladali Real Sosijedad rezultatom 1:2.

Gosti do prednosti dolaze sredinom prvog dela, a strelac je u 16. minutu igre bio Toni, koji je iskoristio asistenciju Plana. Domaća ekipa nakon primljenog kola krenula je još agresivnije da igra, što je ostavilo dosta prostora za kontre. Kako to biva, gosti su strplivio čekali, te stigli do drugog gola u 54. minutu koji je bio delo Antonita.

Ubrzo i igrači Sosijedada postižu pogodak, te smanjuju prednost. Nakon devet minuta igre precizan je bio Orjazabala. Ovaj pogodak dao je nadu domaćim navijačima da njihova ekipa može barem do boda na ovom meču, ali se do kraja to ipak nije desilo.