0

FINIŠ ZA INFARKT: Vlahović ušao u istoriju, Đuričić i Milenković na meti sudije – obojica ranije u svlačionicu! (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.18 u 15:20

U prvoj utakmici dana u italijanskoj Seriji A Sasuolo i Fiorentina su remizirali rezultatom 3:3 (0:0) u meču koji su obeležili i Srbi, ne golovima, već rekordom i crvenim kartonima.

Najpre ga je obeležio Dušan Vlahović, koji je dobio poverenje od trenera Stefana Piolija i postao prvi igrač rođen u novom milenijumu koji je zaigrao u startnoj postavi Fiorentine.

Međutim, nije se naigrao fudbala, jer nije imao značajnije prilike za gol, a izmenjen je već u 55. minutu. I otprilike baš tada je počeo ‘haos’ na utakmici.

Haos u najpozitivnijem smislu, sa golovima, jer su domaći brzo poveli sa 2:0 golovima Dankana i Babakara u 62. i 67. minutu, da bi Simeone smanjio već nakon tri minuta.

Zatim je Sensi doneo 3:1 Sasuolu, a onda je Filip Đuričić u 86. minutu dobio prvi žuti, a odmah potom i drugi isključujući karton zbog prigovora.

Benasi je u 89. minutu ponovo prepolovio zaostatak ‘viole’, a onda je Nikola Milenković odgovorio Đuričiću na isti način – prigovorio je nešto sudiji, a kako je bio ‘žut’ još od 26. minuta, i on je zaradio prevremeni put u svlačionicu.

Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima, jer je Miraljas u 97. minutu doneo Fiorentini izjednačenje i krajnjih 3:3.