0

SJAJAN U PORAZU: Despotović briljirao protiv Lokomotive i zaokružio dominaciju Srba (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.18 u 23:51

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve savladali su Orenburg rezultatom 2:1 u meču 17. kola ruske Premijer lige, ali uprkos porazu fudbaler iz Srbije Đorđe Despotović može da bude zadovoljan pruženom partijom.

Despotović je prvo u 8. minutu pogodio mrežu rivala za 1:0, da bi u nastavku meča pogodio i okvir gola, a imao je i nekoliko situacija u kojima je malo nedostajalo kako bi ugrozio gol Moskovljana, no ostao je na samo jednom pogotku.

To nije bilo dovoljno ni za remi, pošto je Džeferson Farfan sa dva gola u završnici meča doneo preokret i pobedu svom timu.

Despotović je tako zaokružio sjajan dan za igrače iz Srbije, pošto su golove davali i Dušan Tadić, Miralem Sulejmani, Marko Grujić, Aleksandar Kolarov…

Lokomotiva je trenutno peta na tabeli sa 28 bodova iz 17 mečeva, dok Orenburg zauzima dva mesta niže sa 22 boda i mečom manje.