0

PRIMERA: Andaluzija slavi, Baskija tuguje – Betis bolji od Real Sosijedada!

Objavljeno: 02.12.18 u 14:11

Utakmica Betisa i Real Sosijedada okončana je pobedom domaćeg tima rezultatom 1:0.

Nije početak utakmice obilovao prilikama, izostala su veća uzbuđenja sve dok na semaforu nije otpočeo 33. minut, a Betis imao korner. Najviši u skoku bio je Vilijam Karvaljo, sjajno je glavom pronašao Žuniora Firpa, koji je loptu ubacio u mrežu za 1:0.

Odmah potom Sandro Ramirez je mogao da poravna, ali je Po Lopez sjajno zaustavio šut u situaciji „jedan na jedan“, potom je i Zurutuza loše reagovao, Ramirez je još jednom do kraja poluvremena mogao da poravna, ali promene rezultata nije bilo.

Nije doduše ni Firpo uspeo da postigne drugi pogodak, tačnije Moja je dobro odbranio, ali je onaj jedan bio dovoljan za vredna tri boda.