0

FLEŠ SA BOSFORA: Ljajić rešio veliki istanbulski derbi (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.18 u 20:10

U Turskoj je odigran jedan od tri velika istanbulska derbija u kom je Bešiktaš sa 1:0 savldao Galatasaraj i to golom srpskog reprezentativca.

Počelo je Bešiktašu da se isplaćuje uloženi novac u dovođenje Adema Ljajića. Srpski fudbaler je golom u 18. minutu rešio pitanje pobednika.

Bivši fudbaler Partizana je već u 13. minutu mogao do gola, ali je slabo šutirao. Ipak, u 18. minutu iskoristio je penal.

Zanimljivo je to da je Cunejt Čakir još dva puta pregledao VAR za Galatasaraj, ali nijednom nije pokzao na penal. Bešiktaš je slavio sa 1:0 i izjednačio se na trećem i četvrtom mestu sa Galatom na tabeli.