0

PREMIJER LIGA: Trijumf Hadersfilda nad Vulvsima za beg od dna

Objavljeno: 25.11.18 u 19:41

U sklopu 13. kola Premijer lige Engleske Vulverhempton je na svom terenu dočekao Hadersfild.

Gosti su slavili rezultatom 0:2, te osvojio bodove koji će mu značiti u begu sa dna.

Ekipa Hadersfilda stigla je do vođstva veoma rano, a u 6. minutu igre strelac je bio Aron Muj, a domaća ekipa igrala je veoma loše u prvom poluvremenu. Ovaj rani pogodak gostiju šokirao je igrače Vulvsa koji do kraja meča nisu uspeli da uspostave svoju igru.

U drugom poluvremenu situacija je bila nešto drugačija. Ulaskom Adama Traorea, kao da je bila prodrmana domaća ekipa, ali im to nije mnogo pomoglo. Domaći su imali nekoliko promašaja, a onda je iz slobodng udarca Muj ponovo postigao gol i kaznio ih za propuštene šanse.

Vulvsi su nastavili sa lošim igrama, a u poslednjih pet kola oni ne znaju za rijumf, dok je Hadersfild u dosta boljoj formi, jer je u poslednja tri kola osvojio sedam bodova i nalazi se na 14. mestu.