0

OPŠTA TUČA U JAPANU: Čak 18 minuta nadoknade vremena, Inijesta razdvajao, Podolski tukao, ali ga i tukli (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.18 u 11:04

U Japanu je juče odigrano pretposlednje kolo ‘Džej lige’, a nemile scene viđene su u duelu Šimicua i Visel Kobea.

Naime, bio je to meč u kom smo videli šest golova 3:3, a gost je vodio sa 3:1. Ipak, sa igračem manje gosti su pred kraj primili dva gola, jedan u 104. minutu, a to je podiglo tenzije. Utakmica je produžena čak rekordnih 18 minuta zbog opšte tuče na terenu.

Kavgu je započeo Brazilac iz redova Kobea Velington sa jednim od trenra Šimicua, a onda su se umešali igrači sa obe strane. Jedan od najratobornijih bio je Nemac Lukas Podolski, koji je tukao, ali i bio tučen. Za to vreme Andres Inijesta je pokušavao da smiri situaciju. Sve se na kraju završilo sa drugim žutimkartonom za Velingtona.