0

BUNDESLIGA: Verder sa spasio u finišu, prekinut ‘crni’ niz

Objavljeno: 25.11.18 u 17:34

Ekipa Frajburga u sklopu 12. kola nemačke Bundeslige, dočekala je na svom ‘Švarcvald’ stadionu Verder iz Bremena.

Utakmica je okončana bez pobednik, rezultatom 1:1, a gosti su do izjednačenja stigli u finišu.

Do vođstva na ovom meču u 42. minutu igre stigla je ekipa Frajburga. Mojsander je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a nakon konsultacije sa VAR kolegama, sudija je svirao jedanaesterac, koji je realizovao Voldšmit.

U samom finišu utakmice viđeno je nekoliko dobrih prilika, prvo je u 85. minutu Holer propustio izglednu priliku da matira Pavlenku, on je tada pogodio stativu. Onda je u prvom minutu dodatnog vremena Selasije ostao uasamljen u kaznenom prostoru Frajburga, ali je Švolov odbranio njegov udarac.

Nakon svih ovih pokušaja, u drugom minutu nadoknade, nakon kornera, najbolji u skoku bio je bek Avgustinson koji je doneo bod ekipi Verdera. Za tim iz Bremena svih 90 minuta na terenu je prove srpski rerpezentativac Miloš Veljković. Nakon ovog duela Verder ostaje sedmi sa 18 bodova, dok je Frajburg na 11. poziciji, sa osvojenih 14.