0

SLS: Spartak bolji od Bačke, Napredak sa igračem manje savladao Mačvu

Objavljeno: 24.11.18 u 15:11

Fudbaleri Spartaka iz Subotice trijumfovali su protiv Bačke sa 3:0, dok je Napredak u Kruševcu bio bolji od Mačve 2:0.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice ubedljivo, sa 3:0 su savladali Bačku. Poveli su domaći u 31. minutu autogolom Nemanje Ilića, Obradović je duplirao prednost u 57. minutu, da bi konačan rezultat postavio Stefan Milošević na asistenciju Nemanje Obradovića u 68. minutu.

Susret u Kruševcu pripao je Napretku, iako su skoro sat vremena igrali sa igračem manje. Prvo je Alivodić u 29. minutu zatresao mrežu Mačve, da bi Miloš Ostojić osam minuta kasnije zaradio crveni karton.

No, gosti nisu iskoristili priliku, pa je Vukanović u 83. minutu sa penala potvrdio pobedu „čarapana“.