0

SERIJA A: Inter na krilima Keite deklasirao Frosinone (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.18 u 22:46

U 13. kolu najjače italijanske lige Inter je na stadionu ‘Đuzepe Meaca’ savldao Frosinone 3:0 (1:0) na krilima sjajne partije napadača iz Senegala.

‘Neroazuri’ će noć provesti na drugom mestu na tabeli, s tim da su veoma daleko od lidera Juventusa. Inter je u dvoboj sa povratnikom u Seriju A Frosinoneom ušao kao apsolutni favorit i tu ulogu je opravdao na terenu.

Plavo-crni su zapretili već u 8. minutu kada je Keita šutirao, ali je golman Sportieljo odbranio. Ipak, samo dva minuta kasnije bilo je 1:0. Fudbaleri Intera su oduzeli loptu protivniku na njegovoj polovini, Martinez je uposlio Keitu, ovaj se driblinzima oslobodio čuvara i pogodio. Do kraja prvog dela igre nismo videli ništa uzbudljivo.

Inter je do drugog gola stigao u 57. minutu. Keita je probio po levom boku, centrirao, a Martinez pogodio glavom – 2:0. Konačnih 3:0 za ‘neroazure’ postavio je Keita u situaciji jedan na jedan sa golmanom Frosinonea. Najbolji strelac Intera Mauro Ikardi je na teren ušao sa klupe.