0

PRVA LIGA SRBIJE: Javor poklekao, Bečej odneo tri boda iz Ivanjice

Objavljeno: 24.11.18 u 15:27

Fudbaleri Bečeja napravili su iznenađenje na otvaranju 19. kola Prve lige Srbije savladavši favorizovani Javor u Ivanjici rezultatom 2:1.

Javoru je pobeda bila potrebna kako bi se popeo na prvo mesto na tabeli, i lepo su krenuli domaći fudbaleri pošto su u 12. minutu stigli do prednosti, ali je maltene već u narednom napadu Bečej stigao do izjednačenja.

Pokušavao je Javor u drugom delu, napadali su domaći iz svih snaga, ali promene rezultata nije bilo sve do sudijske nadoknade po isteku 90. minuta, kada su igrači Bečeja kaznili domaće zbog svih promašaja i tako stigli do važnog trijumfa.

Javor je ostao drugi na tabeli i ima 37 bodova, dok Beček sa 23 zauzima 9. mesto.