0

SERIJA A: Dva gola na početku meča u Sasuolu i podela bodova, Lacio ponovo bez pobede

Objavljeno: 11.11.18 u 19:52

Fudbaleri Sasuola i Lacija remizirali su u pretposlednjem meču 12. kola Serije A rezultatom 1:1.

Kada u prvih 15 minuta utakmice vidimo dva gola, opasno se ‘zagrejemo’ za nastavak. Međutim, igrači Sasuola i Lacija su nas nakon toga ‘ohladili’ i više ništa nisu uspeli da promene, ponajmanje rezultat.

Gosti iz Rima su u osmom minutu poveli golom Marka Parola, ali je već nakon sedam minuta Ferari poravnao i – to je bilo to.

Očekivalo se da Lacio bude taj koji će više forsirati i napadati u nastavku, ali je domaći tim imao više šuteva ka golu, poseda lopte i prilika za pobedu, ali ih nisu koristili.

Valja istaći da je za Rimljane svih 90 minuta odigrao Sergej Milinković-Savić, a dok je u domaćem sastavu Filip Đuričić proveo 68 minuta dok nije zamenjen.