0

SERIJA A: Napoli ‘okrenuo’ Đenovu i zadržao drugo mesto

Objavljeno: 10.11.18 u 22:49

Fudbaleri Napolija pobedili su Đenovu rezultatom 2:1 u meču 12. kola Serije A, čime su zadržali drugo mesto na tabeli italijanskog Kalča.

Napoli je imao više prilika u prvom delu ali Insinje i Milik nisu bili precizni, za razliku od Kuamea, koji je Đenovi doneo vođstvo pre odlaska na poluvreme.

Nastavak je doneo još ofanzivniji Napoli i pogodak Ruiza u 62. minutu za 1:1, da bi nalete koji su usledili u poslednjih pola sata Insinje propustio da kruniše nakon lepo izvedenog slobodnog udarca, ali ne i Biraski, koji je autogolom doneo trijumf timu iz Napulja.