0

PRIMERA: ‘Prazne puške’ u Kataloniji

Objavljeno: 10.11.18 u 22:32

Fudbaleri Đirone i Leganesa odigrali su relativno nezanimljviih 85 minuta, da bi u poslednjih pet bilo nekoliko uzbuđenja, no na kraju je rezultat ostao nepromenjen – 0:0.

Fudbaleri Đirone dočekali su Leganes u meču 12. kola Primere i susret okončali bez primljenog, ali i datog gola.

Sem šuta Robertsa u 10. minutu, koji je na žalost fudbalera Đirone otišao pored gola, uzbuđenja u prvom delu nije bilo. Zatišje je trajalo do 73. minuta, kada je Stuaniju zbog faula poništen pogodak, što je bio uvod u burnu završnicu.

Prvo je Kariljo propustio priliku da Leganesu u 83. minutu donese vođstvo nakon sjajnog centaršuta, no lopta je završila visoko iznad gola. Dva minuta kasnije u nekoliko sekundi dve sjajne prilike za Đironu. Prvo je Lozano jedan odličan pas uputio ka golu, no pogodio je stativu. Lopta se odbila ka Stuaniju, ali je njegov šut otišao nebu pod oblake, pa je rezultat ostao 0:0.

Levante – Real Sosijedad 1:3 (1:0)
(Ćema 4 – Ernandez 73, Huanmi 77, Ojarcabal 83)

Valjadolid – Eibar 0:0

Hetafe – Valensija 0:1 (0:0)