0

BUNDESLIGA: Hanover stigao do važnog trijumfa nad Volfsburgom

Objavljeno: 09.11.18 u 22:31

Utakmicom između Hanovera i Volfsburga na ‘HDI areni’ otvoreno je 11. kolo nemačke Bundeslige.

Domaća ekipa slavila je rezultatom 2:1, a sudija Marko Fric svirao je čak dva jedanaesterca na ovom meču, po jedan za obe ekipe.

Sredinom prvog poluvremena igrač Volfsburga Junus Mali postigao je pogodak, ali je on poništen zbog igranja rukom. Desetak minuta nakon toga domaća ekipa stigla je do prednosti. Ilas Bebu poslao je sjajan centaršut, a Liton Maina je umeo da ga iskoristi i loptu pošalje u mrežu.

U 62. minutu igre prednost domaće ekipe udvostručio je Bebu, koji je postigao pogodak sa bele tačke. Krajem meča nakon starta Marka Albornoza, Fric je ponovo svirao jedanaesterac, ali ovoga puta za goste. Sa jedanaest metara počasni pogodak za Volfsburg postiže Veghorst i tako postavlja krajni rezultat ove utakmice.