0

Fudbal Super League Season 2018-2019 Rad v Spartak (Subotica) Novi Sad, 04.11.2018. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

SLS: Rad i Spartak remizirali, Mačva sa penala do pobede nad ‘zmajevima’

Objavljeno: 04.11.18 u 18:09

U utakmicama 15. kola Superlige Srbije koje su danas započele u 16 časova, Mačva je slavila protiv Voždovca dok su Spartak i Rad na Banjici podelili bodove.

Na dva meča viđena su četiri gola, uz tri crvena kartona.

Fudbaleri Rada su dočekali Spartak iz Subotice, i posle prvih 45 minuta imali su 0:0 protiv gostiju sa severa Vojvodine. Jedini događaj vredan pažnje dogodio se u 29. minutu, kada je Busnić zaradio prvi žuti karton, da bi 40 minuta kasnije po drugi put „požuteo“, pa je Rad ostao sa igračem manje uz gol manje, pošto je Denković sa penala doneo „golubarima“ vođstvo.

No, u 83. minutu Mladenović je uspeo da pogodi i donese svom timu remi.

U drugom meču dana Mačva je savladala Voždovac 2:0, uz dva gola u sudijskoj nadoknadi vremena. Prvo su sa penala u četvrtom minutu nadoknade prvog dela preko Lazarevića stigli do prednosti, uz crveni karton Mihajlovu, a konačnih 2:0 postavio je Gavrić u sedmom minutu nadoknade drugog poluvremena.