0

SERIJA A: Torino ubedljiv protiv Sampdorije, Sasuolo opravdao ulogu favorita u Veroni

Objavljeno: 04.11.18 u 17:12

U ‘standardnom’ terminu italijanske Serije A, od 15 časova odigrane su tri utakmice.

Ranije danas Lacio je na svom ternu ubedljivo savladao SPAL rezultatom 4:1.

Ekipa Sasuola uspela je da dođe do tri boda sa gostovanja u Veroni. Gosti su opravdali ulogu favorita protiv ekipe koja je poslednja na tabeli, a nova tri boda timu De Zerbija u 43. minutu igre na asistenciuju Berardija doneo je Di Frančesko. Srpski internacionalac Strahinja Tanasijević u finišu utakmice isključen. U poslednjim minutima utakmice prednost gostiju je duplirana autogolom Đakerinija.

Ekipa Parme nije uspela da na svom terenu dođe do pobede protiv Frozinonea, koji se bori za opstanak, dok je najviše golovoa u ovom terminu viđneno na utakmici između Sampdorije i Torina. Beloti je sa dva pogotka u 12. minutu na asistenciju De Silvestrija i u 43. sa bele tačke doneo prednost svojoj ekipi. Na 3:0 početkom drugog dela povisio je nekadašnji i grač Rome, Falke. Nadu domaćim navijačima pogotkom, nakon što je promašio penal doneo je Fabio Kvaljarela, ali konačan rezultat meča 12 minuta pre kraja postavlja Izo na asistenciju Belotija.