0

PRIMERA: Leganes (ponovo) ostavio Atletiko bez pobede!

Objavljeno: 03.11.18 u 15:36

Fudbaleri Leganesa i Atletiko Madrida odigrali su nerešeno, 1:1, u prvom meču 11. kola španske Primere.

Nije bilo previše zanimljivih dešavanja na terenu, Atletiko je imao inicijativu ali sem poneke polušanse rezultat se nije menjao sve do 69. minuta, kada je Grizman sa nešto preko 25 metara sjajno pogodio mrežu domaćeg sastava za 1:0.

No, u 82. minutu nakon centaršuta iz slobodnog udarca Tarin je na čudan način zahvatio loptu, koja je pogodila prečku, odbila se ka polju, gde je Kariljo iskoristio lošu reakciju odbrane i pogodio mrežu Oblaka za 1:1.

Mogao je Grizman da donese pobedu, ali je posle lepog prodora i centaršuta Felipea Luisa loptu poslao preko prečke, pa će Barselona večeras protiv Rajo Valjekana imati priliku da razliku poveća na četiri boda.