0

SERIJA A: Bolonja zaustavila solidni Sasuolo (VIDEO)

Objavljeno: 28.10.18 u 14:17

U podnevnom terminu Serije A Sasuolo i Bolonja su igrali nerešeno 2:2 (1:1).

Tim iz Ređo Emilije je poznat kao dobar domaćin, ali je Bolonja osvojila veliki bod, mada je bila blizu i sva tri.

Bolonja je povela već u 2. minutu, bila je to greška odbrane Sasuola, Santander je uposlio iskusnog Palasija, a ovaj pogodio za 0:1. Samo pet minuta kasnije Santander je mogao da duplira prednost Bolonje, ali je njegov udarac zaustavio Konsilji. Sasuolo je do izjednačenja stigao u 17. minutu kada je Marlon poslao ‘bombu’ sa 25 metara.

Gosti su ponovo poveli u 56. minutu kada je posle kornera Gonzalez glavom vratio loptu u peterac, a Mbaje je smestio u mrežu. Sasuolo je do boda stigao u 85. minutu iz penale je bio precizan Boateng. Filip Đuričić igrao je svih 90 minuta za domaćina.