0

SUPERLIGA KINE: Eder pokazao umeće u Pekingu, Lifan osvojio važne bodove za opstanak

Objavljeno: 27.10.18 u 11:38

Dva meča koja su odigrana jutros otvroila su 27. kolo Superlige Kine.

Na ovim utakmicama viđeno je ukupno pet pogodaka, a gosti su slavili u oba duela.

Điangsu Suning koji vodi rumunski stručnjak opravdao je ulogu favorita protiv Peking Renea i stigao do tri boda na ovoj utakmici. Nekadašnji napadač Intera Eder pitanje pobednika na ovoj utakmici rešio je za četiri minuta. On je prvi gol postigao u 36. minutu igre na asistenciju Huanga, a drugi u 40. i tako krajem prvog dela meča postavio krajnji rezultat utakmice.

Žordi Krojf i njegov Lifan pobedili su danas u gostima Čangčung i tako osvojili važne bodove u borbi za opstanak i  bar na kratko odvojili od opasne zone. U 11. minutu igre Feng Žing na asistenciju Fernandinja donosi prednost svojoj ekipi. Na 2:0 u 68. minutu igre povisio je Alan Kadrec na asistenciju strelca prethodnog kola. Domaća ekipa bila je nemoćna, a počasni pogodak za njih u 88. minutu postigao je Igalo, čime je i postavljen krajnji rezultat ove utakmice.