0

PLS: Zlatibor ponovo prvi! (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.18 u 21:33

Nakon 13. kola Prve lige Srbije u kom su odigrana čak dva derbija, Zlatibor je pobedom nad Inđijom ponovo došao na čelo tabele, dok je Javor bio bolji od Sinđelića.

Meč je odigran pred 500 navijača, a do pobede ekipa Zlatibora je stigla pogotkom Dejana Vidića u osmom minutu utakmice. Do kraja susreta Inđija je pokušala da dođe do remija koji bi je vratio na prvo mesto, ali u tome nije uspela uprkos velikom pritisku.

(Youtube/Prvaliga Srbije)

Ostalo je 1:0, pa se Zlatibor tako vratio na prvo mesto, dok je Inđija sa 29 bodova dva iza vodećeg tima.

Javor je u 17. minutu preko Markovića poveo protiv Sinđelića, što je na kraju bio i konačan rezultat, pa tim iz Ivanjice trenutno zauzima treće, a Sinđelić četvrto mesto.

Žarkovo i Bežanija su meč odigrali pred 200 gledalaca, i domaći tim je slavio sa 2:0 golovima Petkovića u 52. i Đorđevića devet minuta kasnije.