0

SERIJA A: Kiks Fiorentine, Kaljari izvukao bod na ‘Artemio Frankiju’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.10.18 u 20:05

U pretposlednjem meču devetog kola italijanske Serije A Fiorentina i Kaljari su remizirali rezultatom 1:1 (0:0).

‘Ljubičasti’ su na svom ‘Artemio Frankiju’ bili favoriti protiv Kaljarija, i po kvalitetu i po poziciji na tabeli, ali Nikola Milenković i saigrači to nisu opravdali na samom terenu.

Iako su imali veći broj prilika, posed lopte i udaraca ka golu, tek u 60. minutu su uspeli da otključaju bravu i do sa 11 metara.

Odgovnost je preuzeo Veretut i Fiorentina je povela sa 1:0.

Ali je radost navijača u Firenci trajala vrlo kratko.

Samo 10 minuta kasnije Pavoleti je na asistenciju Faraga izjednačio rezultat i to je ulilo samopouzdanje igračima Kaljarija da se do kraja odbrane i sačuvaju bod sa ovog neugodnog gostovanja.