0

SERIJA A: Ronaldo dostigao novi jubilej, ali Juventus po prvi put ove sezone nije pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 20.10.18 u 19:55

U drugoj utakmici devetog kola Serije A, Juventus je remizirao protiv Đenove na svom stadionu rezultatom 1:1 (1:0).

Nastavljen je dan za iznenađenja u italijanskom šampionatu. Posle šokantnog poraza Rome od SPAL-a u prestonici, Juventus je, iako apsolutni favorit protiv Đenove, kiksnuo i remizirao rezultatom 1:1.

‘Staru damu’ je u vođstvo doveo Kristijano Ronaldo već u 18. minutu, što je označilo njegov još jedan veliki jubilej. Naime, Portugalac je tako postigao svoj 400. gol u ‘ligama petice’.

Juventus u dosadašnjih 10 utakmica u svim takmičenjima je imao maksimalan učinak i činilo se da će tako biti i u 11. meču, ali se sa time nisu složili Đenovljani i Danijel Besa.

U 67. minutu je izjednačio i time ‘naredio’ svom timu potpunu defanzivu do kraja meča, u čemu su gosti uspeli i na kraju srećno otkinuli dva boda ‘staroj dami’, koju za tri dana očekuje derbi Lige šampiona u gostima protiv Mančester junajteda.