0

PLS: Zlatibor nastavio niz, Javor ukrotio ‘lavove’

Objavljeno: 12.10.18 u 20:40

Fudbaleri Zlatibora i Javora ostvarili su trijumfe u prva dva meča 11. kola Prve lige Srbije.

Zlatibor je u Čajetini odigrao sjajan meč i ostvario trijumf od 2:0 protiv Budućnosti, što im je sedma uzastopna pobeda u Prvoj ligi Srbije.

Domaći su u vođstvo došli u finišu prvog poluvremena kada je Stevan Radulović savladao golmana Budućnosti. Njegova mreža ponovo se zatresla u sudijskoj nadoknadi utakmice kada je Milan Jokić postavio konačnih 2:0.

U drugom meču dana Javor je ugostio Bežaniju i nije bio preterano gostoljubiv, obzirom da je Beograđane iz Ivanjice ispratio sa četiri gola u mreži.

Domaćin je posle pola sata igre vodio sa 2:0, ‘lavovi’ su smanjili u 53. minutu, ali je Javor do kraja uspeo još dva puta da zatrese mrežu rivala i na kraju slavi sa 4:1, za svoj osvojeni 24 bod. Bežanija je ostala na šestoj poziciji sa 16.