0

NEZAUSTAVLJIV: Sjajni Luka Jović novim golom doneo pobedu Ajntrahtu (VIDEO)

Objavljeno: 07.10.18 u 17:30

U pretposlednjem meču 7. kola nemačke Bundeslige, Ajntraht je na krilima srpskog napadača slavio na gostovanju Hofenhajmu rezultatom 2:1 (1:0).

Luka Jović je u prethodna dva meča protiv Hanovera i Lacija bio strelac i pokazao da se na njega mora ozbiljno računati, a onda je protiv Hofenhajma, ovog puta na gostovanju, bio strelac krucijalnog gola.

Najpre je gol za goste postigao Ante Rebić u 40. minutu, a onda je u prvom minutu drugog dela meča Jović zakucao loptu u mrežu i postigao, ispostaviće se, odlučujući gol za ishod pobednika.

Jer, do kraja su domaći uspeli samo preko Nelsona u 83. minutu da postignu utešni gol, ne i da ugroze trijumf ‘srpske kolonije’ iz Frankfurta za koju su i ovog puta igrali, pored Jovića, i Filip Kostić i Mijat Gaćinović.

Trijumf nije ugrozio ni crveni karton koji je u 64. minutu dobio strelac prvog gola Ante Rebić.