0

SUPERLIGA KINE: Guangžu Evergrande nastavlja poteru za Hulkom i drugarima (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.18 u 15:44

Odigrani su mečevi subotnjeg programa kineske Superlige, a derbi je odigran u provinciji Hbei, odakle će se nastaviti trka za titulu.

Guangžu Evergrande ne posustaje. ‘Zmajevi’ su u derbiju kola kao gosti savladali Hebei sa 3:0 (1:0). Domaćin nije imao šta da traži u ovom meču, pošto je Alan već u 2. minutu asistirao do Gao Lina, a ovaj pogodio za 0:1. Brazilac je nastavio sa sjajnom partijom, te je u 59. minutu posle dodavanja Linpenga postigao gol za 2:0. Tri minuta kasnije postavljen je konačan rezultat, Alan je posle asistencija i gola upisao novu asistenciju, a Hančao postavio konačnih 3:0. Od svetsjih zvezda za Hebei su igrali Maskerano i Laveci, a za Gaungžu Alan, Paulinjo i Taliska.

Prava goleada viđena je u Tijanđinu gde je Teda dočekala Čangčun Jatai. Na kraju 3:3 (1:2). Gosti su vodili sa 2:0 pogocima Igala u 11. i Jana u 25 . minutu. Tijanđin je izjednačio sa dva gola Džonatana u 32. i 53. minutu, da bi Igalo sa penala ponovo doveo goste u vođstvo u 65. minutu. Bod domaćinu u 94. minutu doneo Ačeampong.

Šangaj Šenhua je kao goast pobedila Čongking Lifan 1:0 golom iz penala Guarina u 50. minutu.